Znajdziesz nas w Google+

Czujniki cofania VERTEX czarne tył

Czujniki cofania VERTEX  czarne tył
 • Czujnik parkowania Maxicar LED E3 to uniwersalny zestaw 4 sonarów na tył, wykrywających przeszkody z wysoką dokładnością. Przejrzysty wyświetlacz LED wyświetla odległość od przeszkody. Dodatkowo słyszymy narastającą częstotliwość dźwięku z zewnętrznego głośnika. Zakres wykrywania przeszkody od 2 m do 0,3 m z dokładnością do 10 cm. Czujniki parkowania podłącza się pod światło cofania. Czujniki będą działały po uruchomieniu biegu wstecznego.

     Zestaw niezawodnych czujników parkowania, w którego sklad wchodzi: Centralka 4-sensorowa, 4 czujki do wyboru- czarne, białe lub srebrne, wyświetlacz  LED 

       Czujnik parkowania jest urządzeniem wspomagającym parkowanie i cofanie samochodu. Działa na zasadzie sonaru - emituje fale ultradźwiękowe, które po odbiciu od przeszkody pozwalają stwierdzić, jaka odległość dzieli samochód od przeszkody. W czasie cofania urządzenie poprawnie rozpoznaje przeszkody znajdujące się na drodze pojazdu i ostrzega kierowcę sygnalizując dźwiękiem (odpowiedni do odległości od przeszkody) lub za pomocą wyświetlacza LED.


  W skład zestawu wchodzi:
  - 4 sondy, (średnica wewnętrzna 22 mm, zewnętrzna 25 mm),
  - wyświetlacz LED,
  - centralka,
  - okablowanie,
  - instrukcja,
  - wiertło o średnicy 22 mm

65,01  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty