Znajdziesz nas w Google+

Czujniki parkowania Maxicar LCD C9-4

Czujniki parkowania Maxicar LCD C9-4
 • System Parkowania Maxicar LCD C9-4 to urządzenie dla wymagających klientów. 4 sonary na tył wykrywają przeszkody z wysoką dokładnością. Przejrzysty wyświetlacz LCD wyświetla odległość oraz położenie przeszkody. Dodatkowo słyszymy narastającą częstotliwość dźwięku z zewnętrznego głośnika. Zakres wykrywania przeszkody od 2 m do 0,3 m z dokładnością do 10 cm. Czujniki parkowania podłącza się pod światło cofania. System będzie włączał się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego.

  Odległość od przeszkody pokazywana jest na wyświetlaczu np. jako liczba 0,6m (czyli 60cm). Dużą zaletą tego zestawu jest to, że oprócz liczby pokazanej na wyświetlaczu, na graficznych słupkach pojawia się informacja, od której strony zbliżamy się do przeszkody. Poza wyświetlaczem buzer natężeniem i częstotliwością dźwięku sygnalizuje odległość od przeszkody.

  Czujniki mają kolor czarny, są bardzo wysokiej jakości. Zestaw pasuje do każdego samochodu z instalacją 12V. Sondy można lakierować cienką warstwą farby.

  Instalacja jest bardzo prosta, ogranicza się do nawiercenia otworów w zderzaku i podłączenia zasilania. Sondy po wciśnięciu w zderzak rozszerzają się i dokładnie dopasowują. Sondy zakończone są rantem o średnicy 25mm dzięki czemu po zamontowaniu dokładnie zasłaniają wywiercone otwory. Wyświetlacz osadzony jest na stópce, dzięki temu dowolnie można regulować kąt nachylenia, umożliwia to dogodne zamontowanie wyświetlacza praktycznie w każdym miejscu w samochodzie. Stópkę można również odwrócić do góry i przykleić wyświetlacz do szyby.

  Model c9-4
  Marka Maxicar
  Zasilanie DC 12V
  Zastosowanie System parkowania na tył
  Ilość sond 4
  Średnica sondy 22 / 25mm (wewnętrzna / zewnętrzna)
  Długość przewodu sondy 2,5m
  Długość przewodu wyświetlacza 6,5m
  Zawartość zestawu Centralka, Wiertło o średnicy 22mm, 4 sondy, Wyświetlacz

   

  W skład zestawu wchodzi:
  - 4 sond, (średnica wewnętrzna 22 mm, zewnętrzna 25 mm),
  - wyświetlacz LCD,
  - centralka,
  - okablowanie,
  - instrukcja,
  - wiertło o średnicy 22 mm

190,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Czas realizacji: tylko na zamówienie

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty